امتیاز کاربران: 

دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان

Word
20
76 KB 
8686
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان

  کلیه اقدامات اعم از تعقیب، تحقیق و رسیدگی به جرایم اطفال و نوجوانان کمتر از 15 سال تمام خورشیدی، به شرط آنکه مجازات قانونی جرم ارتکابی فقط حبس کمتر از 3 سال و یا جرم منافی عفت باشد توسط دادگاه اطفال و نوجوانان به عمل می آید
  فصل نخست : تشکیلات و صلاحیت
  ماده 1 - دادگاه اطفال و نوجوانان از یک قاضی و دو مشاور تشکیل می شود.
  ماده 2 - قاضی دادگاه و دادسرای اطفال و نوجوانان را رئیس قوه قضائیه از بین قضاتی که شایستگی آنان را برای این امر با رعایت سن و وجهات دیگر (از قبیل تأهل و ترجیحاً داشتن فرزند، گذراندن دوره آموزشی و …) محرز بداند با داشتن حداقل 5 سال سابقه خدمت قضایی انتخاب می کند.
  مشاوران از بین شخصیت های علمی،‌ فرهنگی، دانشگاهی، اداری اعم از شاغل یا بازنشسته یا معتمدان محل که به امور اطفال و نوجوانان آشنا هستند و آگاهی و تجربه کافی داشته باشند. انتخاب می شوند.
  تبصره 1 - برای انتخاب مشاوران دادگاههای اطفال و نوجوانان، رئیس حوزه قضایی هر محل عده ای را که واجد شرایط بداند و برای هر شعبه حداقل 10 نفر مرد و زن را به رئیس دادگستری استان پیشنهاد می کند. رئیس دادگستری استان از بین آنان حداقل 4 نفر را برای مدت 2 سال به این سمت تعیین می نماید. انتخاب مجدد آنان بلامانع است. رأی مشاوران مشورتی است.
 • فهرست و منابع دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانانتحقیق در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , مقاله در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , پروپوزال در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , تز دکترا در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , تحقیقات دانشجویی درباره دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , مقالات دانشجویی درباره دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , پروژه درباره دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , گزارش سمینار در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , مقاله دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان , رساله دکترا در مورد دانلود تحقیق قانون تشکیل دادگاه اطفال و نوجوانان

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر