امتیاز کاربران: 

دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان

Word
26
75 KB 
6856
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۲,۶۰۰ تومان
دانلود مقاله
  • خلاصه
  • فهرست و منابع
  • خلاصه دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان

    مسمومیت زنبور عسل ، غیر عادی و جدیدی نسبت به زبان آوردن این نکته که یک زنیور کشته شده است آسانتر است تا رفتن به دنبال علت آن و رفع مشکل .
    زنبورداران پیشاهنگ ، ضمن جستجوی گیاهان گلدار و جدید برای تغذیه کلنیکهای زنبور عسل خود ، با مناطق بکری مواجه شدند که به دلیل وجود گیاهان سمی بر خطر بودند. گیاهانی که موجب مسمومیت زنبور می شوند به ندرت به عنوان منبعی برای تهیه عسل توصیه شده اند. بسیاری از گزارشها در مورد شهدها یا گرده های سمّی، فاقد مدارک مستدل هستند. مشکل است که بین گزارشهای مسمومیت زنبورعسل و مسمومیت پستانداران، تمایز قائل شد. مسئله مورد قبول این است که هرچیزی که دام را مسموم کند زنبور را نیز مسموم خواهد کرد. درباره گیاهانی که برای زنبور سمّی هستند گزارشهای جالب توجهی منتشر شده است (مثلاً منابع شماره 182، 643، 646). از زمانی که مسمومیت طبیعی زنبور عسل به صورت جدی در ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته است نزدیک 40 سال می گذرد.
  • فهرست و منابع دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان


کلمات کلیدی:   - -

تحقیق در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , مقاله در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , پروپوزال در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , تز دکترا در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , تحقیقات دانشجویی درباره دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , مقالات دانشجویی درباره دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , پروژه درباره دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , گزارش سمینار در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , مقاله دانش آموزی در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان , رساله دکترا در مورد دانلود مقاله مسمومیت به وسیله گیاهان

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر