امتیاز کاربران: 

دانلود تحقیق شنوایی کودک شما

Word
9
64 KB 
6513
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه دانلود تحقیق شنوایی کودک شما

  بیشتر کودکان از زمان تولد می شنوند و گوش می دهند. آنان با تقلید صداهای پیرامون خود و صدای والدین و اطرافیان خود صحبت کردن را می آموزند. اما این امر در مورد همه کودکان صادق نیست. در حقیقت از هر ۱۰۰۰ کودک، ۲ یا ۳ کودک ناشنوا یا سخت شنوا متولد می شوند و تعداد بیشتری در سالهای بعدی کودکی شنوایی خود را از دست می دهند. بسیاری از این کودکان نیازمند آن هستند که زبان و گفتار را به صورتی متفاوت با دیگر کودکان بیاموزند. از این رو تشخیص هر چه سریع تر ناشنوایی یا ضایعه شنوایی حائز اهمیت بسیاری است.
  آنچه در پی می آید، پاسخی است به پرسش های آغازین این نوشتار و هر آن چیزی که در مورد ارزیابی شنوایی کودکان لازم است دانسته شود.
  از چه سنی شنوایی فرزندم باید مورد ارزیابی قرار گیرد؟
  کودک شما باید در ماه نخست زندگی خود مورد ارزیابی شنوایی قرار گیرد. در صورتی که مشکوک به کم شنوایی شویم، تا ماه سوم حتماً باید کودک توسط یک متخصص شنوایی که شنوایی شناس نامیده می شود شنوایی اش ارزیابی شود. در صورت اثبات وجود کم شنوایی، حتماً باید تا پیش از ۶ ماهگی سمعک یا دیگر وسیله ارتباطی مناسب تجویز شود.
 • فهرست و منابع دانلود تحقیق شنوایی کودک شماتحقیق در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, مقاله در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, پروپوزال در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, تز دکترا در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, تحقیقات دانشجویی درباره دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, مقالات دانشجویی درباره دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, پروژه درباره دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, گزارش سمینار در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, مقاله دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما, رساله دکترا در مورد دانلود تحقیق شنوایی کودک شما

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر