امتیاز کاربران: 

دانلود مقاله رایگان ایتالیا

Word
3
108 KB 
4566
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۰ تومان
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه دانلود مقاله رایگان ایتالیا

  بزرگترین آمفی تئاتر و ورزشگاه روم باستان که دستور ساخت آن را وسپاسیان(Vespasian) امپراتور روم در سال 70 میلادی صادر کرد. در این استادیوم وسیع، تماشاگران رومی میتوانستند، گلادیاتورها و حیوانات وحشی را که تا سرحد مرگ باهم مبارزه میکردند را تماشا کنند.

  ساختمان بیضی شکل آن با ابعاد 189 در 156 متر، در طی 10 سال ساخته شد و قادر بود 50000 تماشاچی را در خود جای دهد و بوسیله سایبان کرباسی بزرگی آنها را از معرض تابش آفتاب محفوظ نگه دارد.

  جایگاه پلکانی شکل تماشا چیان بر روی تعداد زیادی طاق از جنس بتون اختراع شده توسط رومیان قرار داشت و برای اینکه روی سطح آن خوب صاف و محکم شود، از آجر و سنگ نیز استفاده کردند.

  در محیط داخلی ورزشگاه، میدان یا جایی که مبارزات در آن انجام میشد، قرار داشت. کف چوبی آن بوسیله ماسه پوشیده شده بود تا خونهای ریخته شده را جذب کند. برای برگزاری مسابقات دریایی پهلوانی، میدان را پر از آب میکردند.
 • فهرست و منابع دانلود مقاله رایگان ایتالیاتحقیق در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, مقاله در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, پروپوزال در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, تز دکترا در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, تحقیقات دانشجویی درباره دانلود مقاله رایگان ایتالیا, مقالات دانشجویی درباره دانلود مقاله رایگان ایتالیا, پروژه درباره دانلود مقاله رایگان ایتالیا, گزارش سمینار در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, مقاله دانش آموزی در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا, رساله دکترا در مورد دانلود مقاله رایگان ایتالیا

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر