امتیاز کاربران: 

دانلود مقاله روابط

Word
51
186 KB 
4039
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۵,۱۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه دانلود مقاله روابط

  چرا برخی از روابط سرانجام خوبی ندارند؟
  1)شما با فرد مناسب بوده ولی طرز صحیحی مهر نمی ورزید.
  شما و همسرتان از عادتهای ارتباطی ضعیفی برخوردار هستید.
  به درستی نمی دانید که چطور صمیمیت واقعی تولید کنید .
  چیزی را می خواهید مطالبه نمی کنید و در نهایت احساس انزجار می کنید .
  از رابطه تان غافل می شوید .
  شما با فرد نامناسب هستید .
  عشق و یا سبک زندگی شما با عشق و سبک زندگی همسرتان از تفاهم و همخوانی کافی برخوردار نیستند.
  شما ارزشهای مشترک کافی نداشته و به اصول مشترکی نیز پایبند نیستید.
  همسر شما دارای عیبها و نقص های بزرگی است که ازدواجی موفق را ناممکن می سازد.
  شما نمی توانید نیازهای یکدیگر را برآورده کنید .
  نکته مهم این است((کسی)) که برای مهرورزیدن انتخاب می کنید ،به همان اندازه ((روشی)) که برای مهر ورزیدن برمی گزینید مهم است.
  اغلب مردم وقت و انرژی بیشتری صرف تصمیم گیری برای خرید یک ماشین و یا یک دستگاه ویدئو می کنند تا صرف اینکه تصمیم بگیرند با چه کسی تشکیل خانواده بدهند.
  یکی از دلایلی که بسیاری از مردم به ازدواج با فرد نامناسب تن می دهند چیزی است که آن را(( ضریب هوشی)) پایین می نامیم. ضریب هوشی شما به میزان دانش شما در خلق و حفظ رابطه ای سالم و موفق بستگی دارد و میزان ضریب هوشی شما تعیین کننده انتخاب شما خواهد بود حتی اگر شما از ضریب هوشی بالایی برخوردار بوده و یا به اصطلاح باهوش در عشق باشید احتمالاً هنوز اشتباهاتی مرتکب خواهید شد اما نه به اندازه کسی که از ضریب هوشی کمتری برخوردار است. در پایان این تحقیق شما این آزمون را مشاهده کنید و اگر مایل باشید می توانید آن را انجام دهید.
  اگر پس از انجام آزمون ضریب هوشی عشقی شما خیلی پایین بود زیاد نگران نشوید . شما می توانید با کسب اطلاعات بیشتر و بالا بردن اعتماد به نفس خود ضریب هوشی عشقی خود را بالا ببرید.
 • فهرست و منابع دانلود مقاله روابط


کلمات کلیدی:  

تحقیق در مورد دانلود مقاله روابط, مقاله در مورد دانلود مقاله روابط, پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله روابط, پروپوزال در مورد دانلود مقاله روابط, تز دکترا در مورد دانلود مقاله روابط, تحقیقات دانشجویی درباره دانلود مقاله روابط, مقالات دانشجویی درباره دانلود مقاله روابط, پروژه درباره دانلود مقاله روابط, گزارش سمینار در مورد دانلود مقاله روابط, پروژه دانشجویی در مورد دانلود مقاله روابط, تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود مقاله روابط, مقاله دانش آموزی در مورد دانلود مقاله روابط, رساله دکترا در مورد دانلود مقاله روابط

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر