امتیاز کاربران: 

تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8

Word
9
37 KB 
32491
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8

  هشدار : اگر شما مایلید از سیستم عامل ویندوز و لینوکس بصورت در کنار هم در یک سیستم استفاده کنید، سعی کنید ابتدا ویندوز را نصب نموده و سپس لینوکس ردهت را نصب نمایید. برخی از نسخه های ویندوز با دستکاری MBR دیسک سخت باعث میشوند تا لینوکس ردهت از کار بیافتد. اگر ویندوز یا لینوکس ردهت را نصب کردید و پس از نصب متوجه شدید که یکی از سیستم عاملها کار نمی کند، هول نشده و عملیات نصب را مجددا انجام ندهید. شما میتوانید این اشکال را با بوت توسط دیسک بوت لینوکس ردهت و با استفاده از فرامین نصب گراب یا لیلو سیستم عامل مورد نظر را فعال نموده و این اشکال را برطرف نمایید. در صورتی که قادر به این کار نیستید از یک حرفه ای کمک بگیرید.

   

   

  انتخاب یک روش نصب:

  لینوکس ردهت روشهای بسیار متنوع و قابل انعطافی برای نصب سیستم عامل ارائه نموده است. البته توصیه میشود که لینوکس را از روی CD نصب نمایید. ولی اگر شما CD های لینوکس ردهت را ندارید و یا کامپیوتر شما فاقد درایو CD-ROM است، میتوانید با استفاده از روشهای دیگر، اقدام به نصب سیستم عامل کنید. همچنین امکان چندین نوع نصب وجود دارد.

   

   
  ابتدا باید مشخص نمایید که در حال نصب بصورت نصب جدید یا ارتقا هستید. اگر میخواهید نسخه قدیمی تر موجود روی سیستمتان را ارتقا دهید، برنامه نصب فایلهای پیکربندی و اطلاعات شما را دست نخورده باقی خواهد گذاشت. این نوع نصب از نصب جدید طولانی تر خواهد بود. یک نصب جدید ابتدا تمام اطلاعات موجود را پاک کرده و عمل نصب را انجام میدهد. بهCDشما میتوانید لینوکس ردهت را از محل های زیر نصب نمایید. هر نوع نصب غیر از نصب از روی CD نیاز به دیسکت بوت نصب لینوکس ردهت خواهد داشت :
   
  -سرویس دهنده HTTP : به شما امکان نصب از یک آدرس وب را خواهد داد.

   

   
  -سرویس دهنده FTP : به شما امکان نصب از یک سایت FTP را خواهد داد.

   

   
  -سرویس دهنده NFS : میتوانید از روی دایرکتوری های به اشتراک گذاشته شده روی کامپیوترهای دیگر موجود در روی شبکه با استفاده از سیستم فایل شبکه (Network File System) برای نصب استفاده نمایید.

   

   
  -دیسک سخت : اگر یک کپی از فایلهای نصب لینوکس ردهت را روی دیسک سخت خود داشته باشید میتوانید برای نصب از آن استفاده کنید. البته باید روی پارتیشنی غیر از پارتیشنی که برای نص انتخاب نموده اید قرار داشته باشند.
   
  انتخاب سخت افزار مورد نیاز:

   

   
  ممکن است این واقعا یک انتخاب نباشد. ممکن است یک کامپیوتر قدیمی در کنار خود داشته باشید که مایل باشید لینوکس ردهت را روی آن نصب نمایید. و یا ممکن است یک ایستگاه کاری وحشتناک داشته باشید که بخواهید لینوکس ردهت را روی یکی از پارتیشن های آن نصب نمایید. برای نصب نسخه PC لینوکس face="Tahoma">:
   
  -پردازنده سازگار با x86 : کامپیوتر شما به یک پردازنده سازگار با اینتل نیاز دارد. مانند برخی سیستم عامل های تجاری، شما به جدیدترین پردازنده های موجود برای نصب لینوکس ردهت نیاز ندارید (البته اشکالی ندارد!). شما میتوانید لینوکس ردهت را روی پردازنده های قدیمی هم اجرا نمایید. من حتی پردازنده 80386 اینتل را در لیست سازگاری سخت افزارهای آن دیده ام ولی هرگز سعی نکرده ام لینوکس ردهت را روی کامپیوتری با آن مشخصات نصب نمایم!
   
  -درایو فلاپی و یا CD-ROM : شما باید قادر باشید هنگام فرایند نصب کامپیوتر خود را با یک فلاپی دیسک و یا درایو CD-ROM بوت نمایید. اگر درایو CD-ROM ندارید (در محیطهای شبکه و یا کامپیوترهای قدیمی) به یک ارتباط شبکه برای نصب از روی شبکه و یا کپی محتویات CD های نصب بر روی دیسک سخت سیستم خود دارید.

   

   
  -دیسک سخت (Hard Disk) : شما به یک دیسک سخت و یا یک پارتیشن از دیسک سخت که حداقل 350 مگابایت فضا داشته باشد نیاز دارید. البته این فضا فقط برای حداقل نصب کافی خواهد بود. میزان حقیقی فضایی که نیاز خواهید داشت بستگی به نوع نصب شما دارد. نصب به صورت ایستگاه کاری به 1500 مگابایت و نصب بصورت کامل (تمام بسته های نرم افزاری موجود و کدهای منبع) به 3 گیگابایت فضا نیاز دارد.
 • فهرست و منابع تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  نداردتحقیق در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, مقاله در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, پروژه دانشجویی در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, پروپوزال در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, تز دکترا در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, تحقیقات دانشجویی درباره تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, مقالات دانشجویی درباره تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, پروژه درباره تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, گزارش سمینار در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, پروژه دانشجویی در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, تحقیق دانش آموزی در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, مقاله دانش آموزی در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8, رساله دکترا در مورد تحقیق راهنمای پیشرفته نصب لینوکس ردهت نسخه 8

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر