امتیاز کاربران: 

دانلود تحقیق تمرینات زمینی

Word
6
321 KB 
28437
مشخص نشده
مشخص نشده
قیمت جدید: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه دانلود تحقیق تمرینات زمینی

  تمرینات زمینی همیشه باید بر روی تشک یا یک سطح نرم انجام شود .

  * حرکت دراز و نشست

  به پشت بخوابید ( بدین صورت که پشت و پاها صاف به روی زمین قرار گیرند ) و دستها یا پشت گردن باشند و یا به روی سینه جمع شده باشند . بطور آهسته شانه ها را حدود ۱۵-۱۰ سانتیمتر از زمین بطرف بالا بکشانید . این حرکت را بیشتر از ۱۰ مرتبه انجام ندهید زیرا به گردن فشار می آید .

  * بغل کردن زانو

  به پشت بخوابید ، زانوها را بگیرید و آهسته بطرف سینه بیاورید ، آهسته شانه ها و پشت بدن را بطرف بالا بکشید تا زمانی که به راحتی نفس بکشید و ۱۲ تا ۱۶ شماره ادامه دهید .

  * کشش زیر زانو

  به پشت بخوابید . زانوی راست را بلند کنید بصورتیکه پای راست دقیقاً عمود بر زمین باشد و پا را در این حالت کششی نگهدارید . برای ایجاد کشش در این حرکت می توانید از یک باند کشی نیز استفاده کنید . باند کشی را دور کف پا ببندید و پا را داخل آن برای ایجاد کشش قرار دهید ؛ حرکت را با پای چپ نیز تکرار کنید . 

 • فهرست و منابع دانلود تحقیق تمرینات زمینی


کلمات کلیدی:   - -

تحقیق در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , مقاله در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , پروپوزال در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , تز دکترا در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , تحقیقات دانشجویی درباره دانلود تحقیق تمرینات زمینی , مقالات دانشجویی درباره دانلود تحقیق تمرینات زمینی , پروژه درباره دانلود تحقیق تمرینات زمینی , گزارش سمینار در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , پروژه دانشجویی در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , تحقیق دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , مقاله دانش آموزی در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی , رساله دکترا در مورد دانلود تحقیق تمرینات زمینی

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
دانلود مقاله، تحقیق، پروژه دانشجویی رسا پیپر